В Україні пропонують понад 40 тисяч гривень за роботу з дому: кого потребують
Дистанційна праця набуває дедалі більшої популярності в Україні. Серед основних причин – можливість отримувати значний дохід, залишаючись вдома. Зокрема, деякі компанії готові пропонувати своїм працівникам заробітну плату в розмірі 40 тисяч гривень і більше.
Зразок: Віртуальна академія оголошує набір на посаду менеджера з продажу навчальних програм. Заробітна плата варіюється від 16 до 40 тисяч гривень. Основні обов'язки включають:
Компанія з роздрібної та оптової торгівлі текстильними товарами готова платити від 40 до 50 тис. грн чат-менеджеру. "Головна задача цієї посади - оперативно відповідати на повідомлення в чатах від клієнтів та надавати їм необхідну інформацію", - йдеться в оголошенні.
Англомовна школа пропонує заробітну плату в діапазоні від 25 000 до 50 000 грн. Основні вимоги до кандидатів включають володіння англійською на рівні С1+ та наявність досвіду в сфері викладання.
Заробітні плати українців було переглянуто.
Тим часом українські роботодавці збільшили розмір зарплат, які готові платити новим співробітникам. Так, у липні середня запропонована зарплата у цивільному секторі склала 20 500 грн, що на 500 грн перевищує показник попередніх місяців.
Найбільше зростання зафіксовано у сфері "Управління персоналом, HR". Як розповіли OBOZ.UA фахівці великого кадрового порталу, в таких компаній підвищили пропоновану зарплату на 9% - до середніх 25 000 грн.
На 7% зріс пропонований оклад для фахівців у сфері "Краса, фітнес, спорт" - до середніх 22 500 грн. Далі йдуть:
Загалом, у липні в Україні найвищі середні зарплати (за винятком керівних посад, IT-сфери та фахівців у Силах оборони) пропонували керамістам, які в середньому отримували 48 750 грн. Крім того:
Як повідомляє OBOZ.UA, у найближчому майбутньому в основних секторах української економіки не передбачається значного зростання кількості вакансій або масових звільнень. Водночас деякі компанії планують змінювати чисельність персоналу. Проте ці зміни носять негативний характер: звільнень буде більше, ніж нових наймів у майже всіх ключових галузях.